#KINOFRONT – випуск 7 – гість програми театральний режисер Маттео Спіацці – Matteo Spiazzi


Гість нашої нової програми
#KINOFRONT спеціалізується на сучасній комедії дель арте «Commedia dell’Arte». Маттео Спіацці – уродженець Італії, відомий режисер, актор, викладач драми та організатор театральних подій, один із засновників проекту “THEAOMAI”. В Україні Матео здійснив постановки вистав «Сімейний альбом/ Album di Famiglia» та «Моменти/Momenti». Вистава «Сімейний альбом/ Album di Famiglia» була визнана одною з кращих вистав 2019 року за версією Всеукраїнського театрального Фестивалю-Премії «ГРА».

——–
#KINOFRONT програма про сучасне українське кіно, відверте та професійне спілкування про те, що чекає українського кіноглядача у майбутньому.
——–
Ведучий програми – Андрій Клименков
——–

Режисер: Максим Мельник

Оператор-постановник: Павло Полійчук

Графіка: Ірина Джмелик

Грим: Роксолана Ковалюк

PR: Ірина Дерев’янко

Продюсери: Андрій Мазепа, Сергій Корзаченко

——–
Попередній випуск #KINOFRONT
——–
Ukraine Forever — український культурний мовник. Це медійна платформа, що має на меті консолідацію культурної спільноти України та формування нового українського світогляду що базується на історичних культурних та духовних цінностях українців.

#кінофронт #ukraineforevermedia #ukraineforever #сотниченко #Ukraine #cinema #сергійсотниченко #чорнобиль #розчепленінаатоми #діти_війни #дітивійни #director #stopwarinukraine #director #guest