UKRAINE FOREVER  — УКРАЇНСЬКИЙ КУЛЬТУРНИЙ МОВНИК

Український Культурний Ренесанс – нова епоха української культури!

Народ України зараз переживає складний етап формування нової української свідомості. Культура, нарівні з мовою та історією, безумовно є однією з важливих ознак ідентичності нації. Саме ці процеси стали рушійними чинниками для створення медіа-платформи “Ukraine Forever – український культурний мовник”.

Ми говоримо про майбутнє України.

Ukraine Forever – український культурний мовник, було засновано у березні 2022 року. Головний офіс платформи розташований у Тернополі, новому центрі західноукраїнського інформаційного спротиву.

Ukraine Forever – український культурний мовник – цифровий портал, спрямований на консолідацію нового українського культурного середовища, шляхом висвітлення культурних подій та створення актуального медіа-контенту культурного спрямування.

Команда студії Ukraine Forever випускає низку програм різних жанрів та форматів.

Всі програми та формати транслюються через онлайн-телебачення, наш веб-сайт та на нашому YouTube каналі. Ми поширюємо наш контент через соціальні мережі (FB, Instagram, Twitter тощо).

Ми висвітлюємо діяльність українських митців: поетів, музикантів, кінематографістів, розповідаємо про події на культурному фронті та суспільну підтримку українських захисників.

Ми знайомимо світ з автентичною та сучасною культурою України у наших програмах «Архів української автентики» та «Легенди України».

Ми створили психологічне шоу «Менталіка», гостями якого є досвідчені психологи. Програма допомагає людям, що наразі  потребують професійної психологічної підтримки. Ми радимо, як спокійно розібратися з проблемами, що набули особливої чуттєвості під час війни.

Альманах «Живий свідок» – це документовані свідчення біженців із зруйнованих війною територій України, постраждалих від російської військової агресії.

Мета платформи – ренесанс української культури, моніторинг тем суспільної проблематики, дотримання прав людини під час війни, підтримка гуманітарної інформаційної лінії між Європою та Україною.

Зараз ми розпочинаємо міжнародне програмування та мовлення, розширюємо наші виробничі потужності, щоб бути ближчими до людей всього світу.  Метою іноземного мовлення є інформування європейської аудиторії про поточну ситуацію в країні, наші цінності та бачення майбутнього України.