UKRAINE FOREVER  — український культурний мовник

Український Культурний Ренесанс – нова епоха української культури!
Народ України зараз переживає складний етап формування нової української свідомості. Культура, нарівні з мовою та історією, безумовно є однією з важливих ознак ідентичності нації. Саме ці процеси стали рушійними чинниками для створення медіа-платформи “Ukraine Forever – український культурний мовник” – цифровий портал, спрямований на консолідацію нового українського культурного середовища, шляхом висвітлення культурних подій та створення актуального медіа-контенту культурного спрямування.

АРТ-МАРАФОН

Культурно-аналітичне ток-шоу про майбутнє України, її Держави та Суспільства. Прямий ефір студії з запрошеними гостями та гарячими включеннями діячів української культури, артистів, музикантів, митців, письменників та інших відомих представників культурного середовища України.

Легенди України

Людина-легенда, це той, хто переступає звичний уклад життя, діянь і творчості та робить неможливе можливим.
Легенди України — нова культурна програма, разом з видатним українцем Олегом Германом розпочинаємо знайомити вас з легендарними українськими постатями.

#KINOFRONT

Програма про сучасне українське кіно, відверте та професійне спілкування про те, що чекає українського кіноглядача у майбутньому.

#МОЄСЛОВО

Майстри українського слова читають свої вірші під час війни.

МЕНТАЛІКА

Нове психологічне шоу UkraineForever, що збереже ваш психологічно-емоційний стан!
Ми створили психологічне шоу «Менталіка», гостями якого є досвідчені психологи. Програма допомагає людям, що наразі  потребують професійної психологічної підтримки. Ми радимо, як спокійно розібратися з проблемами, що набули особливої чуттєвості під час війни.
Будьте сильними, а неспокій залиште ворогу!

БУНКЕРНИК

Музичне шоу, де гості студії — українські музиканти та музичні гурти виконують свої кращі пісні та обговорюються творчість, сучасність та майбутнє музичної індустрії в України.

АРХІВ УКРАЇНСЬКОЇ АВТЕНТИКИ

Програма про культуру, традиції України від Ukraine Forever! Відновлення української ідентичності та повернення до автентичного сприйняття та усвідомлення себе, як українця без шаблонів, кліше та нав’язаних комплексів меншовартості.

АЛЬМАНАХ ЖИВИЙ СВІДОК

Основою якого є фіксація свідчень військових злочинів проти України від першої особи. Героями випусків є люди, що постраждали від жорстоких дій російського агресора. Створений відео-каталог буде у вільному доступі, а також використаний у майбутніх міжнародних судових процесах України проти Росії.

#KINOFRONT – випуск 6 – гість програми Сергій Борчуков

#KINOFRONT - випуск 6 - гість програми Сергій Борчуков. #KINOFRONT програма про сучасне українське кіно, відверте та професійне спілкування про те, що чекає українського кіноглядача у майбутньому.

БУНКЕРНИК – музичне шоу – випуск 3. Гість – гурт “Red Side”

"БУНКЕРНИК" - музичне шоу - випуск 3. Гість - гурт "Red Side" "БУНКЕРНИК" – нове музичне шоу від Ukraine Forever!

Легенди України – випуск 1 – Василь Стус – людина, поет, символ незламного духу України

Разом з видатним українцем, професором Олегом Германом, розпочинаємо знайомити вас з легендарними українськими постатями. Поет, борець, в’язень режиму, розіп’ятий і воскрешений часом. Пізнаймо правдивого Василя Стуса, а не затертого, рафінованого й занадто правильного.

МЕНТАЛІКА – психологічне шоу – випуск 3. Гість – Ярослава Кальба – війна і діти поради психолога

"МЕНТАЛІКА" – психологічне шоу – випуск 2. Гість – Ярослава Кальба – війна і діти поради психолога. "МЕНТАЛІКА" — нове психологічне шоу від UkraineForever, що допоможе зберегти ваш психологічно-емоційний стан! Будьте сильними, а неспокій залиште ворогу!

#KINOFRONT – випуск 5 – гості програми подружжя Володимир Ращук та Вікторія Білан-Ращук — українські актори театру та кіно.

#KINOFRONT - випуск 5 - гості програми подружжя Володимир Ращук та Вікторія Білан-Ращук — українські актори театру та кіно. #KINOFRONT програма про сучасне українське кіно, відверте та професійне спілкування про те, що чекає українського кіноглядача у майбутньому.

БУНКЕРНИК – музичне шоу – випуск 2. Гість – гурт “E-ho”

БУНКЕРНИК - музичне шоу - випуск 2. Гість - гурт "E-ho" Що може розважити та підняти настрій? Звичайно музика! БУНКЕРНИК - нове музичне шоу від Ukraine Forever!

МЕНТАЛІКА – психологічне шоу – випуск 2. Гість – Наталія Савелюк

"МЕНТАЛІКА" - психологічне шоу - випуск 2. Гість - Наталія Савелюк "МЕНТАЛІКА" — нове психологічне шоу від UkraineForever, що допоможе зберегти ваш психологічно-емоційний стан! Будьте сильними, а неспокій залиште ворогу!

#KINOFRONT – випуск 4 – гість програми Сергій Сотниченко

#KINOFRONT - випуск 4. Гість Сергій Сотниченко - фільми "Розщеплені на атоми", "Діти перемоги". #KINOFRONT програма про сучасне українське кіно, відверте та професійне спілкування про те, що чекає українського кіноглядача у майбутньому.

Живий Свідок – випуск 6

Живий свідок - випуск 6 Маріуполь