МЕНТАЛІКА – психологічне шоу – випуск 2. Гість – Наталія Савелюк

“МЕНТАЛІКА” – психологічне шоу – випуск 2. Гість – Наталія Савелюк

Події, які нині відбуваються на Україні, виснажують в першу чергу психологічно. Стрес уміло маскується під різні емоції, що з часом можуть накопичуватися в організмі і трансформуватися в захворювання, причому досить серйозні. То ж як визначити цей рівень? Які здорові способи боротьби зі стресом найбільше підходять вам?

У другому випуску психологічного шоу “МЕНТАЛІКА” з Соломією Вершигорою поговоримо про небезпеку стресу не лише для нашої психіки, а й нашого тіла.

Гість програми: Наталія Савелюк, доктор психологічних наук, професорка кафедри психології Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.
——–
“МЕНТАЛІКА” — нове психологічне шоу від UkraineForever, що допоможе зберегти ваш психологічно-емоційний стан! Будьте сильними, а неспокій залиште ворогу!
——–

Ведуча: Соломія Вершигора
Режисер: Сергій Корзаченко
Оператор-постановник: Павло Полійчук
Режисер монтажу: Дмитро Мороз
Грим: Роксолана Ковалюк
Графічний дизайн: Ірина Джмелик, Дмитро Мороз
PR: Ірина Дерев’янко
Продюсери: Андрій Мазепа, Сергій Корзаченко
——–

Пам’ятаємо — Країна жива, допоки жива її культура!
——–
Ukraine Forever — український культурний мовник. Це медійна платформа, що має на меті консолідацію культурної спільноти України та формування нового українського світогляду що базується на історичних культурних та духовних цінностях українців.

#ukraineforevermedia #ukraineforever #менталіка #mentalica #психологія #psychology