Легенди України

БУНКЕРНИК – музичне шоу

#KINOFRONT

МЕНТАЛІКА – психологічне шоу

#МОЄСЛОВО

Архів української автентики

Альманах “Живий Свідок”

БУНКЕРНИК – музичне шоу – випуск 7. Гість – Вова Борисенко

Гість нашої програми колись став відкриттям відомої теле-програми, а сьогодні ми відкриємо його по новому та з неочікуваного боку. Вова Борисенко - один з братів, учасник відомого дуету "Брати Борисенки" та пізніше - "BRO Borisenko".

МЕНТАЛІКА – психологічне шоу – випуск 6. Гість – Людмила Киричук – психологічна гігієна – поради психолога

Що таке синдром жертви та як не стати жертвою? Чому важливим питанням зараз є турбота про свою психологічну гігієну? "МЕНТАЛІКА" — нове психологічне шоу від UkraineForever, що допоможе зберегти ваш психологічно-емоційний стан! Будьте сильними, а неспокій залиште ворогу!

МЕНТАЛІКА – психологічне шоу – випуск 5. Гість – Валентина Вовк – конфлікти – поради психолога

МЕНТАЛІКА – психологічне шоу – випуск 4. Гість – Валентина Вовк – конфлікти - поради психолога. Нове психологічне шоу "МЕНТАЛІКА" від UkraineForever, що допоможе зберегти ваш психологічно-емоційний стан! Будьте сильними, а неспокій залиште ворогу

БУНКЕРНИК – музичне шоу – випуск 6. Гість – гурт “Nameless (UA, Ternopil)”

БУНКЕРНИК - музичне шоу - випуск 6. Гість - гурт Nameless (UA, Ternopil). Як не втратити своєї унікальності? Як дивувати та наповнювати ? Відповідь на ці та інші питання до Nameless (UA, Ternopil) дивіться у новому випуску музичного шоу "БУНКЕРНИК".

#KINOFRONT – випуск 7 – гість програми Маттео Спіацці

#KINOFRONT - випуск 7 - гість програми театральний режисер Маттео Спіацці - Matteo Spiazzi. #KINOFRONT програма про сучасне українське кіно, відверте та професійне спілкування про те, що чекає українського кіноглядача у майбутньому.

БУНКЕРНИК – музичне шоу – випуск 5. Гість – гурт “Hunky × Dory”

БУНКЕРНИК - музичне шоу - випуск 5. Гість - гурт "Hunky × Dory" БУНКЕРНИК - нове музичне шоу від Ukraine Forever!

МЕНТАЛІКА – психологічне шоу – випуск 4. Гість – Людмила Майор – психосоматика – поради психолога

"МЕНТАЛІКА" — психологічне шоу – випуск 4. Гість – Людмила Майор – психосоматика - поради психолога. "МЕНТАЛІКА" — нове психологічне шоу від UkraineForever, що допоможе зберегти ваш психологічно-емоційний стан! Будьте сильними, а неспокій залиште ворогу!

#KINOFRONT – випуск 6 – гість програми Сергій Борчуков

#KINOFRONT - випуск 6 - гість програми Сергій Борчуков. #KINOFRONT програма про сучасне українське кіно, відверте та професійне спілкування про те, що чекає українського кіноглядача у майбутньому.

БУНКЕРНИК – музичне шоу – випуск 3. Гість – гурт “Red Side”

"БУНКЕРНИК" - музичне шоу - випуск 3. Гість - гурт "Red Side" "БУНКЕРНИК" – нове музичне шоу від Ukraine Forever!

МЕНТАЛІКА – психологічне шоу – випуск 3. Гість – Ярослава Кальба – війна і діти поради психолога

"МЕНТАЛІКА" – психологічне шоу – випуск 2. Гість – Ярослава Кальба – війна і діти поради психолога. "МЕНТАЛІКА" — нове психологічне шоу від UkraineForever, що допоможе зберегти ваш психологічно-емоційний стан! Будьте сильними, а неспокій залиште ворогу!

#KINOFRONT – випуск 5 – гості програми подружжя Володимир Ращук та Вікторія Білан-Ращук — українські актори театру та кіно.

#KINOFRONT - випуск 5 - гості програми подружжя Володимир Ращук та Вікторія Білан-Ращук — українські актори театру та кіно. #KINOFRONT програма про сучасне українське кіно, відверте та професійне спілкування про те, що чекає українського кіноглядача у майбутньому.

БУНКЕРНИК – музичне шоу – випуск 2. Гість – гурт “E-ho”

БУНКЕРНИК - музичне шоу - випуск 2. Гість - гурт "E-ho" Що може розважити та підняти настрій? Звичайно музика! БУНКЕРНИК - нове музичне шоу від Ukraine Forever!

МЕНТАЛІКА – психологічне шоу – випуск 2. Гість – Наталія Савелюк

"МЕНТАЛІКА" - психологічне шоу - випуск 2. Гість - Наталія Савелюк "МЕНТАЛІКА" — нове психологічне шоу від UkraineForever, що допоможе зберегти ваш психологічно-емоційний стан! Будьте сильними, а неспокій залиште ворогу!

#KINOFRONT – випуск 4 – гість програми Сергій Сотниченко

#KINOFRONT - випуск 4. Гість Сергій Сотниченко - фільми "Розщеплені на атоми", "Діти перемоги". #KINOFRONT програма про сучасне українське кіно, відверте та професійне спілкування про те, що чекає українського кіноглядача у майбутньому.

Архів української автентики – Випуск 1

АРХІВ УКРАЇНСЬКОЇ АВТЕНТИКИ — випуск 1 — програма про культуру та традиції України. Відновлення української ідентичності та повернення до автентичного сприйняття та усвідомлення себе, як українця без шаблонів, кліше та нав'язаних комплексів меншовартості.