#KINOFRONT – випуск 4 – гість програми Сергій Сотниченко

#KINOFRONT – випуск 4. Гість Сергій Сотниченко

Сергій Сотниченко — український кінорежисер, неординарна людина, фільми якої відчуваєш.

Світ бачить війну очима журналістів, фотографів та навіть режисерів, які знаходяться на лінії вогню. На жаль, багатьох ми вже ніколи не побачимо. Та, на щастя, наш герой має властивості “козака характерника”. Він мав можливість побачити і зняти те, що неможливо пробачити, і залишився живий.
– про місяць в облозі в Ірпіні з мамою;
– про облогу Чорнобиля орками;
– про свій потужний документальний фільм “Розщеплені на атоми” та американських колег з HBO, які скопіювали для свого Чорнобилю основу і не попередили;
– про почуття гумору, без якого б точно не став режисером і не вижив у Ірпіні під бомбардуваннями…
І ще багато про що
——–
#KINOFRONT програма про сучасне українське кіно, відверте та професійне спілкування про те, що чекає українського кіноглядача у майбутньому.
——–
Ведучий програми – Андрій Клименков
——–

Режисер: Максим Мельник

Оператор-постановник: Павло Полійчук

Графіка: Ірина Джмелик

Грим: Роксолана Ковалюк

PR: Ірина Дерев’янко

Продюсери: Андрій Мазепа, Сергій Корзаченко

——–
Попередній випуск #KINOFRONT
——–
Ukraine Forever — український культурний мовник. Це медійна платформа, що має на меті консолідацію культурної спільноти України та формування нового українського світогляду що базується на історичних культурних та духовних цінностях українців.

#кінофронт #ukraineforevermedia #ukraineforever #сотниченко #Ukraine #cinema #сергійсотниченко #чорнобиль #розчепленінаатоми #діти_війни #дітивійни #director #stopwarinukraine #director #guest