#KINOFRONT – випуск 3 – гість програми Ахтем Сеїтаблаєв.

#KINOFRONT – випуск 3. Гість Ахтем Сеітаблаєв

Ахтем Сеітаблаєв — один із найкращих режисерів України, корінний кримчанин, людина, яка надихає усіх нас на щоденну боротьбу проти фейків, проти перекручування та дезінформації.

Він 11 років шукав можливості зняти фільм про важку історію свого народу. І знайшов!
У 2013, майже за рік до окупації Криму, на екрани виходить фільм “Хайтарма”.Ще через кілька років – фільм “Чужа молитва”. Стрічки, що увібрали у себе всю біль і всю любов режисера. Стрічки, основою якого стає історія геноциду кримсько-татарського народу.

Після розкриття болючих точок свого народу, він показав світу трагедії нашої країни, знавши один з кращих повнометражних фільмів про боротьбу України з ворогом.
“Кіборги. Герої не вмирають”, про захисників донецького аеропорту, історію не про війну, а про сучасних героїв, які творять нову Україну.
Ахтем Сеітаблаєв — справжній символ мужності і непохитної віри у перемогу!
—–

Ведучий програми – Андрій Клименков

Режисер: Максим Мельник

Оператор-постановник: Павло Полійчук

Графіка: Ірина Джмелик

Грим: Роксолана Ковалюк

PR: Ірина Дерев’янко

Продюсери: Андрій Мазепа, Сергій Корзаченко

———

Ведучий нашої програми #KINOFRONT, автора проекту «Благо_дарю — Андрій Клименков ініціював благодійний збір коштів на потреби військових. Посилання для підтримки наших воїнів з ЗСУ! 

——–

Попередній випуск #KINOFRONT

——–

Ukraine Forever — український культурний мовник. Це медійна платформа, що має на меті консолідацію культурної спільноти України та формування нового українського світогляду що базується на історичних культурних та духовних цінностях українців.

#кінофронт #ukraineforevermedia #ukraineforever #АхтемСеїтаблаєв #українськекіно #кримськітатари #Ukraine #cinema #kulture #director #stopwarinukraine #director #guest