#KINOFRONT – випуск 7 – гість програми Маттео Спіацці

#KINOFRONT - випуск 7 - гість програми театральний режисер Маттео Спіацці - Matteo Spiazzi. #KINOFRONT програма про сучасне українське кіно, відверте та професійне спілкування про те, що чекає українського кіноглядача у майбутньому.

#KINOFRONT – випуск 6 – гість програми Сергій Борчуков

#KINOFRONT - випуск 6 - гість програми Сергій Борчуков. #KINOFRONT програма про сучасне українське кіно, відверте та професійне спілкування про те, що чекає українського кіноглядача у майбутньому.

#KINOFRONT – випуск 5 – гості програми подружжя Володимир Ращук та Вікторія Білан-Ращук — українські актори театру та кіно.

#KINOFRONT - випуск 5 - гості програми подружжя Володимир Ращук та Вікторія Білан-Ращук — українські актори театру та кіно. #KINOFRONT програма про сучасне українське кіно, відверте та професійне спілкування про те, що чекає українського кіноглядача у майбутньому.

#KINOFRONT – випуск 4 – гість програми Сергій Сотниченко

#KINOFRONT - випуск 4. Гість Сергій Сотниченко - фільми "Розщеплені на атоми", "Діти перемоги". #KINOFRONT програма про сучасне українське кіно, відверте та професійне спілкування про те, що чекає українського кіноглядача у майбутньому.

#KINOFRONT – випуск 3 – гість програми Ахтем Сеїтаблаєв.

#KINOFRONT - випуск 3 - гість програми Ахтем Сеїтаблаєв, фільми "Кіборги. Герої не вмирають", "Хайтарма", "Чужа молитва" #KINOFRONT програма про сучасне українське кіно, відверте та професійне спілкування про те, що чекає українського кіноглядача у майбутньому.

#KINOFRONT – випуск 2 – гість програми Слава Бабенков

#KINOFRONT - випуск 2. Гість програми Слава Бабенков. #KINOFRONT програма про сучасне українське кіно, відверте та професійне спілкування про те, що чекає українського кіноглядача у майбутньому.

#KINOFRONT – випуск 1 – гість програми Стас Капралов

#KINOFRONT - випуск 1. Гість програми Стас Капралов. #KINOFRONT програма про сучасне українське кіно, відверте та професійне спілкування про те, що чекає українського кіноглядача у майбутньому.