UKRAINE FOREVER  — український культурний мовник

Український Культурний Ренесанс – нова епоха української культури!
Народ України зараз переживає складний етап формування нової української свідомості. Культура, нарівні з мовою та історією, безумовно є однією з важливих ознак ідентичності нації. Саме ці процеси стали рушійними чинниками для створення медіа-платформи “Ukraine Forever – український культурний мовник” – цифровий портал, спрямований на консолідацію нового українського культурного середовища, шляхом висвітлення культурних подій та створення актуального медіа-контенту культурного спрямування.

АРТ-МАРАФОН

Культурно-аналітичне ток-шоу про майбутнє України, її Держави та Суспільства. Прямий ефір студії з запрошеними гостями та гарячими включеннями діячів української культури, артистів, музикантів, митців, письменників та інших відомих представників культурного середовища України.

Легенди України

Людина-легенда, це той, хто переступає звичний уклад життя, діянь і творчості та робить неможливе можливим.
Легенди України — нова культурна програма, разом з видатним українцем Олегом Германом розпочинаємо знайомити вас з легендарними українськими постатями.

#KINOFRONT

Програма про сучасне українське кіно, відверте та професійне спілкування про те, що чекає українського кіноглядача у майбутньому.

#МОЄСЛОВО

Майстри українського слова читають свої вірші під час війни.

МЕНТАЛІКА

Нове психологічне шоу UkraineForever, що збереже ваш психологічно-емоційний стан!
Ми створили психологічне шоу «Менталіка», гостями якого є досвідчені психологи. Програма допомагає людям, що наразі  потребують професійної психологічної підтримки. Ми радимо, як спокійно розібратися з проблемами, що набули особливої чуттєвості під час війни.
Будьте сильними, а неспокій залиште ворогу!

БУНКЕРНИК

Музичне шоу, де гості студії — українські музиканти та музичні гурти виконують свої кращі пісні та обговорюються творчість, сучасність та майбутнє музичної індустрії в України.

АРХІВ УКРАЇНСЬКОЇ АВТЕНТИКИ

Програма про культуру, традиції України від Ukraine Forever! Відновлення української ідентичності та повернення до автентичного сприйняття та усвідомлення себе, як українця без шаблонів, кліше та нав’язаних комплексів меншовартості.

АЛЬМАНАХ ЖИВИЙ СВІДОК

Основою якого є фіксація свідчень військових злочинів проти України від першої особи. Героями випусків є люди, що постраждали від жорстоких дій російського агресора. Створений відео-каталог буде у вільному доступі, а також використаний у майбутніх міжнародних судових процесах України проти Росії.

Архів української автентики – Випуск 1

АРХІВ УКРАЇНСЬКОЇ АВТЕНТИКИ — випуск 1 — програма про культуру та традиції України. Відновлення української ідентичності та повернення до автентичного сприйняття та усвідомлення себе, як українця без шаблонів, кліше та нав'язаних комплексів меншовартості.

БУНКЕРНИК – музичне шоу – випуск 1. Гість – гурт “Медовий Полин”

БУНКЕРНИК - музичне шоу - випуск 1. Гість - гурт "МЕДОВИЙ ПОЛИН" Що може розважити та підняти настрій? Звичайно музика! БУНКЕРНИК - нове музичне шоу Ukraine Forever! У першому випуску послухаємо пісні запального гурту з Тернопільщини "МЕДОВИЙ ПОЛИН". Народний панк у всій його красі.

МЕНТАЛІКА – психологічне шоу – випуск 1. Гість – Марина Орап

"МЕНТАЛІКА" - Випуск 1. Гість програми Марина Орап "МЕНТАЛІКА"- нове психологічне шоу від UkraineForever, що допоможе зберегти ваш психологічно-емоційний стан! Будьте сильними, а неспокій залиште ворогу!

#KINOFRONT – випуск 3 – гість програми Ахтем Сеїтаблаєв.

#KINOFRONT - випуск 3 - гість програми Ахтем Сеїтаблаєв, фільми "Кіборги. Герої не вмирають", "Хайтарма", "Чужа молитва" #KINOFRONT програма про сучасне українське кіно, відверте та професійне спілкування про те, що чекає українського кіноглядача у майбутньому.

Живий Свідок – випуск 5

Живий свідок - випуск 5 Маріуполь

Все буде Україна! – АРТ-МАРАФОН – випуск 4

Гості ток-шоу — "NOVA OPERA" музично-театральна формація, ексклюзивно про нову роботу театру "Мистецтво війни" DJ ProBass — автор легендарного треку "Доброго вечора, ми з України".

#МОЄСЛОВО – Дмитро Лазуткін – “У березні морозному чи квітні”

#МОЄСЛОВО - Дмитро Лазуткін - вірш "У березні морозному чи квітні"

Живий Свідок – випуск 4

Живий свідок - випуск 4

Все буде Україна! – АРТ-МАРАФОН – випуск 3

АРТ-МАРАФОН "Все буде Україна!" - випуск…

#KINOFRONT – випуск 2 – гість програми Слава Бабенков

#KINOFRONT - випуск 2. Гість програми Слава Бабенков. #KINOFRONT програма про сучасне українське кіно, відверте та професійне спілкування про те, що чекає українського кіноглядача у майбутньому.